Portret/Kobiece/Akt

Magia, blask, urok, nieprzeciętność, to wszystko znajdziesz w oferowanej fotografii.

Taka sesja to wspaniały pomysł na prezent dla Ciebie, mamy, siostry, przyjaciółki czy rodziny.

Piękne światło, ciekawa stylizacja, odpowiedni makijaż i dużo pozytywnej energii pozwoli uzyskać wspaniałe zdjęcia z Twoim udziałem.

Gwarantuję, że na fotografii wyjdziesz wspaniale.


Czas trwania: 1- 4h (zależny od miejsca, ilości stylizacji, ilości zdjęć) Zdjęcia są retuszowane, wywoływane  oraz zapisywane na płycie CD.

Istnieje możliwość wykonania makijażu na miejscu przez dyplomowaną wizażystkę (na życzenie klienta).

W studio posiadam ubrania do stylizacji.

  Ciąża

  Ciążą to czas niesamowitej bliskości kobiety z maleństwem, to wyjątkowy czas również dla najbliższych. Brzuszek najpiękniej wygląda między 7 a 9 miesiącem ciąży. Nie zastanawiaj się czy taka sesja to dobry pomysł, czy przypadkiem nie wyglądasz zbyt grubo, czy wyjdziesz dobrze. Całe piękno jest w Tobie, a to już zadanie fotografa by pokazać to piękno na zdjęciu, a niedoskonałości ukryć. Poznałam ten stan dwukrotnie, rozumiem Twoje wątpliwości i obawy. Przyjdź, będzie wyjątkowo. W sesji mogą oczywiście uczestniczyć dzieci, partner i rodzina. Jeśli tylko chcesz, możemy również zrealizować sesje u Ciebie w domu lub w plenerze.

   

  Czas trwania: 1h - 3h (zależny od ilości osób uczestniczących, ilości stylizacji, miejsca, dodatkowej usługi-make-up )

  Możliwość wykonania profesjonalnego makijażu (na życzenie klienta). Zdjęcia są retuszowane, wywoływane oraz zapisywane na płycie CD/DVD

   Dzieci/Młodzież/Rodzinna

   Wykonuję zdjęcia dzieciom w różnym wieku i na różne okazje. Sesja niemowlaczka to pamiątka na zawsze, to dobry prezent dla babci i dziadka w pięknej ramie na ścianie, to ozdoba pokoju dziecka. Duży wybór ciekawych akcesoriów, w które wyposażone jest studio, dodane ze smakiem może urozmaicić zdjęcie. U starszych dzieci widać upodobania do przeróżnych zamiłowań, dlaczego by nie uwiecznić małej baletnicy, pasjonata pociągów kolejowych, zaciekłego piłkarza czy przyszłego żołnierza.


   Czas trwania: 1h - 2h (zależny od ilości stylizacji czy wieku dziecka) Zdjęcia są retuszowane, wywoływane oraz zapisywane na płycie CD/DVD

    Panieńska/Urodzinowa

    Jeśli tu trafiłaś, to znaczy, że znalazłaś wspaniały prezent dla swojej przyjaciółki, bliskiej koleżanki. Jest to wyjątkowa zabawa nie tylko dla osoby dla której wybierasz prezent, ale również dla osób które będą wspólnie się bawić. Proponuję wykonanie 10 zdjęć w stylu portret/glamour, zatem każda uczestniczka zabawy może otrzymać swoje własne zdjęcie. Do dyspozycji i aranżacji zdjęcia posiadam w studio ciekawą garderobę jak np. nakrycia głowy, suknie, szale, rękawice itp.

    Szczegóły oferty:
    - czas sesji do 4 godzin
    - 10 zdjęć portret/glamour/akt wyretuszowanych i wywołanych oraz nagranych na CD
    - 25 zdjęć reportażowych z zabawy nagranych na płyte CD

    Istnieje możliwość wykonania profesjonalnego makijażu przez dyplomowaną wizażystkę (na życzenie klienta).

     Chrzest/Komunia

     W tym wyjątkowym dniu nasze dziecko jest najważniejsze. Zachowaj te wspaniałe chwile na długie lata.

     Sesje w kościele, w plenerze, w studio fotograficznym lub w domu.

      Biznesowa/Komercyjna/Produktowa

      Wykonujemy zdjęcia dla firm,

      zdjęcia pracowników,

      sesje biznesowe,

      eventy, konferencje, spotkania integracyjne,

      fotografie wnętrz i zewnętrzne,

      Jeśli chcesz aby produkt dobrze prezentował się w katalogu, folderze lub na stronie internetowej, zapraszam do skorzystania z oferty.

      Wykonujemy zdjęcia produktów z aranżacją oraz zdjęcia packshoty (zdjęcia produktu na białym lub czarnym tle).

       

      Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej informacji, gdyż oferta jest tworzona pod różne oczekiwania klientów.